Sniežka Akryl-putz FS20

4.50 9.50 

Katalógové číslo: - Kategória: , Značka:

Popis

Charakteristika:

 • Sniežka Akryl-putz FS20 vyrovnávacia omietka na dokončovanie povrchu
  • ideálna na ručné a strojové nanášanie
  • vynikajúci konečný efekt – ideálne hladké steny!
 • CHARAKTERISTIKA:
  Hotová vyrovnávacia omietka na dokončovanie povrchu najvyššej kvality sa odporúča na definitívnu, konečnú úpravu vyhladzovaného povrchu stien a stropov ručnou a strojovou metódou. Pri používaní zachováva stálu konzistenciu, vďaka čomu sa môže používať dlhodobo. Nepoužitá, tesne uzavretá uchováva vhodnosť na ďalšie použitie. Po vyschnutí sa výnimočne ľahko brúsi uchovávajúc veľmi dobré pevnostné parametre. Zanecháva snehobiele a ideálne hladké pre maľovanie povrchy.
 • POUŽITIE:
  AKRYL-PUTZ FS20 FINISZ sa môže používať vo vnútri miestností na betónové, vápenno-cementové, sadrové, sadrokartónové podklady.
  Polymérový vzorec
  AKRYL-PUTZ FS20 FINISZ obsahuje vo svojom zložení špeciálnu polymérovú živicu, ktorá v značnej miere zlepšuje jej pevnostné parametre a rozhoduje o dokonalej priľnavosti vyrovnávacej omietky k podkladu.
  Plnivá s pásovou štruktúrou
  Vhodne konfigurované zložky v spojení so špeciálnymi plnivami s pásovou štruktúrou spôsobujú, že konečná úprava povrchov vyhotovených s ACRYL-PUTZ FS20 FINISZ je výnimočne ľahká – vyrovnávacia omietka sa vynikajúco brúsi.

Ďalšie informácie

Hmotnosť -
Hmotnosť

1,5 Kg, 5 Kg