Zľava!

Xenon LED

149.00 

Katalógové číslo: - Kategórií: Značka:

Popis

Hľadáte žiarovky najvyššej kvality? Ste správne, rada Premium LED je presne pre Vás.
Najmodernejšia technológia a poznatky z predošlých modelov umožnili navrhnúť radu Premium LED. Svetelný zdroj žiarovky tvorí upravený LED chip G-XP CREE, ktorý bol vyvinutý pre najvyšší svetelný tok a presné smerovanie svetla. Kompaktná veľkosť umožňuje umiestniť viacero chipov vedľa seba pre znásobenie svietivosti.

Geometria ledky je rovnaká ako pri halogénovej žiarovke. Zdroj svetla je v rovnakom mieste ako vlákno klasickej žiarovky, čiže po umiestnení do svetlometu sa bude nachádzať v ideálnej ohniskovej vzdialenosti reflektora. Výsledkom, je ostrý lom svetla, maximálne osvetlenie cesty pred vodičom a žiadne olepovanie ostatných účastníkov premávky.

Žiarovku tvorí pevné a ľahké telo z leteckého hliníka a medené “vnútornosti” pre čo najlepší odvod tepla od chipu. Chladenie zabezpečuje ventilátor, ktorý vháňa vzduch medzi hliníkové rebrá žiarovky a tým odvádza vzniknuté teplo do okolia. Elektronika alebo “mozog” žiarovky je oddelený od tela, čo ho chráni pred nadmernou tepelnou záťažou a tým predlžuje životnosť celého celku.

Rada Premium LED je vybavená CAN-BUS technológiou, vďaka ktorej žiadne auto nehlási poruchu vypálenej žiarovky a tým pádom je kompatibilná so všetkými značkami automobilov.

Parametre:
Vstupný výkon: 45W±10%

Operating voltage: DC 9-16V

Svetelný tok: 20000Lm

IP rate: IP67

Led chip: G-XP CREE

Farba svetla: biela 6500K

Construction: Aviation Aluminum 6063

Chladenie: Aktívne, ventilátor

Operating temperature: -40°C to +105°C

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0.4 kg
Typ žiarovky

D1s, D2s, D3s, D4s, D8s