Zľava!

Premium LED

89.00 99.00 

Katalógové číslo: - Kategórií: Značka:

Popis

Hľadáte žiarovky najvyššej kvality? Ste správne, rada Premium LED je presne pre Vás.
Najmodernejšia technológia a poznatky z predošlých modelov umožnili navrhnúť radu Premium LED. Svetelný zdroj žiarovky tvorí upravený LED chip G-XP CREE, ktorý bol vyvinutý pre najvyšší svetelný tok a presné smerovanie svetla. Kompaktná veľkosť umožňuje umiestniť viacero chipov vedľa seba pre znásobenie svietivosti.

Geometria ledky je rovnaká ako pri halogénovej žiarovke. Zdroj svetla je v rovnakom mieste ako vlákno klasickej žiarovky, čiže po umiestnení do svetlometu sa bude nachádzať v ideálnej ohniskovej vzdialenosti reflektora. Výsledkom, je ostrý lom svetla, maximálne osvetlenie cesty pred vodičom a žiadne oslepovanie ostatných účastníkov premávky.

Žiarovku tvorí pevné a ľahké telo z leteckého hliníka a medené “vnútornosti” pre čo najlepší odvod tepla od chipu. Chladenie zabezpečuje ventilátor, ktorý vháňa vzduch medzi hliníkové rebrá žiarovky a tým odvádza vzniknuté teplo do okolia. Elektronika alebo “mozog” žiarovky je oddelený od tela, čo ho chráni pred nadmernou tepelnou záťažou a tým predlžuje životnosť celého celku.

Rada Premium LED je vybavená CAN-BUS technológiou, vďaka ktorej žiadne auto nehlási poruchu vypálenej žiarovky a tým pádom je kompatibilná so všetkými značkami automobilov.

Parametre:
Vstupný výkon: 45W±10%

Pracovné napätie: DC 9-32V

Svetelný tok: 20000Lm

IP štandard: IP65

Led chip: G-XP x3

Farba svetla: biela 6500K

Konštrukcia: Letecký hliník 6063

Chladenie: Aktívne, ventilátor

Pracovná teplota: -40°C do +80°C

Schválenie: OFFroad

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0.4 kg
Typ žiarovky

H1, H3, H4 / HB2 / 9003, H7, H8 / H9 / H11, H10 / HB3 / 9005, HB4 / 9006, HB5 / 9007, H15, H16