ŠJA9 štart jazierka

22.90 

Kategórií: Značka:

Popis

ŠJA9 štart jazierka, extra účinné štartovacie baktérie do jazierok a rybníčkov. Prírodné štartovacie baktérie pre Vaše čisté záhradné jazierko a záhradný rybníček po zime bez siníc a rias (pre 12 m2).

+ Naštartuje prírodné procesy po zimnom období
+ Priebehu niekoľkých týždňov dochádza k biologickej rovnováhe
+ Zlikviduje organické usadeniny, zakalenie dna i vodného stĺpca
+ Významné zníženie chlorofylu A
+ Odstráni riasy, sinice aj fosfor
+ Spriechodní filtre
+ Zvýši obsah kyslíka v jazierku a rybníčku
+ Bezpečný prípravok pre rastliny aj živočíchy (nemožno ho predávkovať)

Extra účinný – obsahuje 1000 miliárd baktérií v 0,5 kg balení.

Prírodný štartovací bakteriálny prípravok pre čisté záhradné jazierko, alebo rybníček po zime (pre 12 m2) – Extra účinný

Výsledkom pôsobenia prípravku ŠJA9 štart jazierka je čisté záhradné jazierko a rybníček bez siníc a zákalu po zimnom období. Dochádza k rozkladu organických usadenín na dne i vo vodnom stĺpci. Výsledkom používania je odstránenie hnedej vody, odstránenie kalné vody. Výrobok obsahuje vysoko mobilné prírodné baktérie s pozitívnou chemotaxiou. Baktérie vedia rozpoznať typ chemického odpadu a plávať k nemu, pretože sa týmto odpadom živí a tým udržujú čistú vodu.
Pri pôsobení výrobku dochádza k výraznému zníženiu fosforu a chlorofylu A v záhradnom jazierku a rybníčku. Dochádza k likvidácii rias a siníc tým, že baktérie spotrebujú látky podporujúce rast rias a siníc. Jazierko a rybníček sú bez fosfátov. Dochádza k odstráneniu hnedej vody, zakalené vody a celkového zakalenie vo vodnom stĺpci. Zvyšuje sa obsah kyslíka a odstraňuje sinice. Prípravok ŠJA 9 sa aplikuje jednorázovo po zime, kedy teplota vody dosiahne 10 ° C a viac. Následne odporúčame pokračovať v dávkovaní lieku JAZ 3 – baktérie pre Vaše jazierko (leto), alebo PTP Plus, inak sa biologický proces preruší.

Bakteriálna sila:
Predajom bakteriálnych prípravkov sa zaoberáme už cez 8 rokov a vieme, že pri výrobe kvalitných a naozaj veľmi účinných bakteriálnych zmesí je veľmi dôležitá bakteriálna sila prípravku (alebo počet baktérií, ktorý daný výrobok obsahuje). Čím vyšší je obsah baktérií prípravok obsahuje, tým stúpa i jeho bakteriálna sila. Z toho dôvodu uvádzame u každého nášho prípravku počet baktérií ! Deklarujeme tým, že naše prípravky obsahujú veľké množstvo baktérií, ktoré pomáhajú veľmi účinne zlikvidovať zápach aj organický odpad!

VÝHODY:
+ Naštartuje prírodné procesy po zimnom odbobí

+ Priebehu niekoľkých týždňov dochádza k biologickej rovnováhe

+ Výrazné zníženie organických usadenín, zakalenie dna i vodného stĺpca

+ Významné zníženie chlorofylu A

+ Odstránenie rias a fosforu

+ Odstránenie siníc

+ Zvýšený obsah kyslíka v jazierku a rybníčku

+ Bezpečný prípravok pre živočíchy (nemožno ho predávkovať)

NÁVOD POUŽITIE:
Potrebné množstvo suchej zmesi baktérií nasypte do odobratej vody z rybníčku alebo jazierka v pomere 500 g prípravku: min. 5 litrom vody, premiešajte a polovicu ihneď nalejte späť do jazierka a druhú polovicu nalejte do filtra (ak to nie je možné, aplikujte celú dávku do jazierka).

DÁVKOVANIE:
Dávkujte jednorázovo na jar 500 g balenie pre 12 m2 vodnej plochy jazierka, alebo rybníčka pri teplote vody nad 10 ° C. Následne odporúčame pokračovať v dávkovaní lieku JAZ 3 – baktérie pre Vaše jazierko (leto), alebo PTP Plus, inak dôjde k prerušeniu biologickej rovnováhy.

SKLADOVANIE:
Skladujte v suchom prostredí pri teplote 5 až 25 ° C. Zabráňte prístupu detí.

PRVÁ POMOC:
Po požití vypiť najmenej pol litra vody a vyvolať zvracanie. Pri vniknutí do očí vymyte väčším množstvom vody (aspoň po dobu 10-tich minút). Pri styku s pokožkou pokožku umyť vodou a mydlom. Ak trvá svrbenie, vyhľadajte lekársku pomoc.

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE:
Efekt v podobe biologickej rovnováhy sa dostaví po 4 – 6 týždňoch dávkovania výrobku ŠJA 9.
Teplotné rozmedzie účinnosti v jazierku je 5 – 25 ° C, rozmedzie pH 6,5 – 9.
Pre optimálny účinok výrobku ŠJA 9 je dôležité, aby jazierko, alebo rybníček spĺňali predpísané pH a teplotu.
Nutnosť pravidelného dávkovanie lieku JAZ 3 – baktérie pre Vaše jazierko (leto), alebo PTP Plus.
Pri dávkovaní výrobku ŠJA 9 nepoužívajte súčasne dezinfekčné prostriedky, alebo iné prípravky na báze chlóru, vzduchovač, alebo filtráciu môžete nechať zapnutú, UV lampy musíte vypnúť (škodí baktériám a nie sú potrebné).

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0.5 kg