Zľava!

KOM4 Kompost

4.50 10.95 

Katalógové číslo: - Kategórií: Značka:

Popis

KOM4 Kompost – Extra účinné baktérie do kompostu. Prírodný bio-aktívny výrobok pre urýchlenie dozrievania záhradného kompostu s zachovaním všetkých jeho živín a hnojacích hodnôt – Extra účinný

+ Zachováva výživové hodnoty kompostu
+ Vhodný pre všetok rastlinný a domáci bio odpad
+ Kompostujte bez zápachu
+ Kvalitný kompost = žiadne chemické hnojivo
+ Odpudzuje dotieravý hmyz

Urýchľuje zrenie kompostu až o 3 mesiace!

Prírodný bakteriálny urýchľovač kompostov pre urýchlenie dozrievania záhradného kompostu s zachovaním všetkých jeho živín a hnojacích hodnôt.

Úplne prírodný a ekologický bio-aktívny výrobok KOM4 Kompost – urýchľovač kompostu je určený na urýchlenie kompostovania. Obvyklá dĺžka kompostovanie je v rozsahu jedného roka. Výrobok KOM 4 vie značne urýchliť proces kompostovania záhradného odpadu a vybraného biologického odpadu z Vašej domácnosti. KOM 4 je zmes bakteriálnych kultúr zmiešaná s nespracovanými enzýmami, emulgátormi a živinami, špeciálne navrhnutá pre kompostovanie organických odpadov (odpad po pílení – štiepka, kôra, piliny, tráva, lístie, ovocie, zelenina, kvety, bioodpad z domácností a pod.). Výrobok funguje v dvoch fázach: urýchlené naštartovanie a výrazné skrátenie celého procesu kompostovania. Pri použití KOM 4 dochádza k maximalizácii hodnôt kompostu. Výsledok urýchlenia kompostovania s KOM 4 je po cca 60tich dňoch od prvej aplikácie prípravku.

VÝHODY:
+ Zachováva výživové hodnoty kompostu

+ Vhodný pre všetok rastlinný a domáci bio odpad

+ Kompostujte bez zápachu

+ Kvalitný kompost = žiadne chemické hnojivo

+ Odpudzuje dotieravý hmyz

+ Urýchľuje zrenie kompostu až o 3 mesiace

NÁVOD NA POUŽITIE:
Potrebné množstvo suchej zmesi baktérií nasypte do vlažnej vody v pomere päť odmeriek: 10 litrov vody, premiešajte a nechajte 45min. aktivovať. Aktivovaný urýchľovač kompostu rovnomerne vlejte do pripraveného kompostu.

UPOZORNENIE:
kompost dvakrát mesačne prevzdušnite (ak môžete)
kompost udržujte vlhký – pri stlačení kompostu v dlani by malo vytiecť pár kvapiek vody a po otvorení dlane nesmie byť materiál sypký
pri aktivácii nasypte výrobok KOM 4 vždy do vody, nie naopak
nikdy neaplikujte výrobok priamo bez rozriedenia s vodou
skladovanie: na suchom mieste, teplota 5 – 25 ° C
DÁVKOVANIE:
Kompost 3 – 5 m3: Prvá dávka 10 odmeriek a potom jedenkrát mesačne päť odmeriek KOM 4. Kompost udržujte vlhký.

Ďalšie informácie

Hmotnosť

0,1 Kg, 0,5 Kg