Sniežka Akryl-putz ST10

2.35 2.95 

Katalógové číslo: - Kategória: , Značka:

Popis

Charakteristika:

 • Sniežka Akryl-putz ST10 vyhldzovacia omietka
  • Ľahko sa nanáša a brúsi
  • Jednotlivé úbytky do 3 cm
  • Vynikajúci konečný efekt – ideálne hladké steny!
 • CHARAKTERISTIKA:
  Snehobiela vyhladzovacia omietka vynikajúco priľnavá k podkladu. Nevykazuje zmrštenie, schne v krátkom čase, nepraská ani pri hrubých vrstvách (do 3 cm – pri jednotlivých úbytkoch),ľahko sa brúsi. Steny a stropy po použití vyhladzovacej omietky dosahujú ideálne hladký, ľahký pre maľovanie povrch.
 • POUŽITIE:
  Odporúča sa na dokončovacie práce a opravy vo vnútri miestností, a najmä na vyhladzovanie celých povrchov stien a stropov, škárovanie sadrokartónových dosiek s vystužovacou páskou, kompenzovanie veľkej drsnosti, nerovností a prasklín na povrchoch omietok, drevených dosiek, materiálov dreveného pôvodu a na vyrovnávanie podkladov z tehly a betónu. Vďaka modernému vzorcu sa môže používať ako vrchná vrstva bez potreby použitia hotových stierkovacích omietok.
  Mikroplnivá
  Receptúry vyhladzovacej omietky AKRYL-PUTZ ST10 START sú založené na mikročasticových plnivách – ich priemer je sotva 63 mikrometrov. Vďaka tomu stierka veľmi jemne vypĺňa škrabance a praskliny, ako aj vytvára ideálne hladký povrch, pripravený na maľovanie.
  Zvýšená pevnosť
  AKRYL-PUTZ ST10 START sa vytvára opierajúc o vysokokvalitné sadry, ktoré v spojení s ostatnými vhodne vybranými zložkami tvoria výnimočne trvalé, vysoko pevné povlaky. Omietka dosahuje veľmi dobré pevnostné parametre – pri skúške na ohyb 2,4 MPa, na tlak 5,6 MPa!

Ďalšie informácie

Hmotnosť 255 kg
Hmotnosť

2.5 Kg, 5 Kg