Prípravok na údržbu práčok a umývačiek

10.20 

Kategórií: Značka:

Popis

HG prípravok na údržbu práčok a umývačiek riadu vznikol, pretože práčky a umývačky riadu sa na prvý pohľad zdajú byť čisté, ale tak čisté zasa nie sú. Pri každom praní či umývaní sa znovu znečisťujú zásadné (často neviditeľné) súčasti stroja vápnom, mydlom a nečistotami. Tento povlak spôsobuje poruchy súčiastok ich opotrebovaním. V najhoršom prípade prestane prístroj úplne fungovať, môžu však vzniknúť aj iné problémy, ako je nedostatočne vyprané prádlo, prací program trvajúci dlhšie, než by mal, prístroj, ktorý nedostatočne vyhrieva alebo neustále odčerpáva. Najznámejší príklad defektnej súčiastky je vyhrievacie teleso. Skôr, než sa rozbije, už dlhšiu dobu nefunguje, ako by malo. Na znečistenie sú však citlivé i iné súčiastky. Z tohto dôvodu profesionálni opravári práčok a umývačiek riadu prístroj po oprave vždy úplne vyčistia. Zaistia tým, že sa v krátkej dobe ako dôsledok znečistenia nerozbije iná súčiastka.

Poruche ako dôsledku znečistenia možno tiež zabrániť tým, že každý štvrťrok práčku alebo umývačku sami veľmi jednoducho vyčistíte pomocou HG prípravok na údržbu práčok a umývačiek riadu. Tento výrobok je vyvinutý v spolupráci so špecializovanými opravármi bielej techniky a predchádza a rieši poruchy práčok a umývačiek riadu. Pri používaní HG prípravok na údržbu práčok a umývačiek riadu zabránite tomu, aby sa znečistením filtrov poškodili plaváky, odvodné hadice a iné obtiažne dostupné súčasti. Tesniace gumy si zachovajú elasticitu a odolnosť voči vode, čím nedôjde k úniku vody a skratom. Samozrejme, že i všetky viditeľné časti prístroja budú krásne lesklé, takže stroj zostane nielen zvnútra ako nový, ale bude tak vypadať i zvonka.

Použitie:

Zaistite, aby práčka alebo umývačka bola prázdna. Naplňte nádržku na čistiace prostriedky až po okraj s prípravkom na údržbu práčok a umývačiek riadu. Nastavte program na najvyššiu možnú teplotu, spustite celý program a nechajte ho bežať bez prerušenia. V prípade práčok je treba nádržku na hlavný prací prostriedok alebo práčku samotnú naplniť jednou celou fľaštičkou prostriedku HG. Nepridávajte žiadny prací prášok naviac. Nastavte program na farebné prádlo. Potom práčku zapnite a nechajte prebehnúť celý program vrátane pláchania a odstreďovania.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0.2 kg
Hmotnosť

2×0,1 Kg