Penový odstraňovač plesne v spreji

9.75 

Kategórií: Značka:

Popis

HG penový odstraňovač plesne v spreji ničí pleseň na vlhkých miestach v interiéri aj exteriéri. Vďaka unikátnemu zloženiu má pena menej prenikavý zápach, aplikácia sprejom umožňuje lepšie zameranie na postihnuté miesto a riziko rozstrekovania je menšie. Okrem toho pena má navyše schopnosť dlhšie sa udržať na povrchu, čím zaistí ešte lepšie a dlhodobejšie pôsobenie. Vhodný na obklady a štukové steny (aj mramor a iné druhy prírodného kameňa), špáry v kúpeľni, v sprche, na toalete, v kuchyni, pivnici, suteréne, saune, bazéne, garáži, v kôlni. Vyčistí aj fasádu, balkón, kvetináče, záhradné sochy a pod.

Pred použitím:

Pred použitím HG penový odstraňovač plesne v spreji odstráňte poistnú svorku. Ak ste fľašu už používali, môžu v tryske zostať zvyšky tekutiny, následkom čoho môže mat tryska pri opätovnom použití zhoršenú funkčnosť. Odporúčame vám pri opätovnom použití trysku najskôr dobre opláchnuť pod horúcou tečúcou vodou, napríklad cez odvzdušňovacie otvory na bočnej strane penovej trysky. Tento prostriedok zosvetluje miesta, na ktorých je používaný a preto je vhodné ho vyskúšať najprv na málo viditeľnom mieste. Plesne nesmieme hneď odstraňovať. Stlačte trysku na prednej (čelnej) strane a otočte ňou o štvrtinu. Vybranú plochu postriekame zo vzdialenosti 3 – 5 cm. V prípade silného znečistenia po 30 minútach aplikujeme prostriedok znovu a necháme pôsobiť ďalších 30 minút. Ošetrený povrch umyjeme vodou a hubkou. Elastické spoje (napríklad silikónový tmel) po uplynutí 30 minút umyte a znovu nastriekajte prípravok.

Po použití:

Po použití otočte trysku o štvrtinu späť (kliknutie = zaistená pozícia). V prípade potreby čistenia väčších plôch pokrytých zeleným povlakom Vám odporúčame použiť HG “odstraňovač zelených povlakov a machov”. Pri vdýchnutí premiestnite postihnutého do čistého prostredia. V prípade potreby privolajte lekársku pomoc. Pri zástave dýchania zaistite umelé dýchanie. V prípade požitia nevyvolávajte zvracanie, pokiaľ je to možné, podajte 3 tablety medicínskeho uhlia rozpusteného v pohári vody a zabezpečte lekársku pomoc. Zasiahnutú pokožku umyte veľkým množstvom vlažnej vody a mydlom. Pri zasiahnutí oči vyplachujte oči prúdom čistej vody min. 10 minút a zaistite lekárske ošetrenie. (Osoby v bezvedomí uložte do stabilizovanej polohy a privolajte lekársku pomoc.)

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0.53 kg
Objem

0,5 L