FLH – o Nás

Vznik Farby-laky Hepner / FLH

  • Vznik predajne Farby-laky Hepner (ďalej iba FLH) sa datuje od roku 2005. Začali sme predajom farieb, lakov a lepidiel v Prievidzkej predajni v centre mesta. V roku 2006 bola otvorená prevádzka v meste Martin na adrese Zelená 5. Keďže nás práca baví, podarilo sa nám krok po kroku rozšíriť našu ponuku. Postupne pribúdali čistice potreby HG (komplexný čistiaci systém pre byt a domácnosť), autokozmetika od renomovaných výrobcov, domáce potreby, ale aj náradie, osobné ochranné pracovné pomôcky a hobby potreby. V súčasnosti sme rozšírili sortiment farieb o kvalitné výrobky Sniežka za trvalo nízke ceny. Našou úlohou nie je iba predať Vám tovar, náš kvalifikovaný personál Vám slúži aj ako poradenstvo, s cieľom vybrať najlepšiu možnosť podla Vašich osobných potrieb a preferencií. Osobný prístup ku každej požiadavke aký Vám hypermarket neposkytne 🙂 .

Sortiment

Nepredávame len farby, laky a lepidlá, vieme Vám zabezpečiť aj:
aerosólové farby pre hobby i profesionálov,
autokozmetiku, ochranné nástreky pre automobily,
• murárske a maliarske náradie,
• umelecké farby, šelaky, polyesterové a epoxidové živice,
• čistiace potreby
• domáce potreby
• pomôcky na výrobu vína
• zabezpečenie špecifického tovaru na objednávku
Zložením sortimentu potvrdzujeme, že v prevádzkach FLH preferujeme tovar, pri ktorom majú naši zákazníci zaručený najlepší pomer ceny a kvality.
Príďte sa presvedčiť . Tešíme sa na vašu návštevu.

Veľkoobchod

  • V roku 2010 sa pôsobnosť firmy rozšírila o veľkoobchodnú činnosť v oblasti aerosólových farieb pre automobilový priemysel, produkty pre stavebný priemysel, farby a potreby pre maliarsku aj pre umeleckú činnosť a s tým spojené poradenstvo. V prípade záujmu o spoluprácu nás neváhajte kontaktovať pomocou kontaktného formulára

 

Napísali o FLH

Recenzia FLH Farby Laky Hepner Martin Priekopa Napísali o nás
Recenzia FLH Farby Laky Hepner Martin Priekopa Napísali o nás
Recenzia FLH Farby Laky Hepner Martin Priekopa Napísali o nás
Recenzia FLH Farby Laky Hepner Martin Priekopa Napísali o nás